Четвер, 20.06.2024, 03:30Головна | Реєстрація | Вхід

Пошук

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Про сайт "Лікарські рослини, косметика"

Ласкаво просимо на наш сайт Лікарські рослини, косметика!


Серед безлічі способів лікування людей, мабуть найприємніший і натуральніший, а до того ж і один з найдревніших - це лікування травами.

Лікарські рослини можуть не лише вилікувати, але і підтримувати наш організм в хорошому тонусі, збільшити працездатність, вивільнити ті ресурси, які витрачав наш організм на боротьбу з хворобами, поліпшити якість життя.

Але і також треба сказати, що це не панацея від усіх бід.

Так, лікарські рослини успішно лікують дуже багато хвороб, але не всі, і це потрібно розуміти.

В деяких випадках ефективніше фітотерапія, в деяких - традиційна медицина, а в деяких досить сеансу психотерапії, щоб виявити причину захворювання і хворобу зникне сама собою. Іноді корисно поєднувати ті і інші методи лікування. Треба використовувати усі методи лікування.

Чому так притягають лікарські рослини? Передусім, їх м'якою і ефективною дією на організм, меншою або відсутністю побічних ефектів внаслідок застосування препаратів.

Бути незалежним від докторів, уміти себе полікувати, хоч би від простих хвороб, бути компетентним в області лікарських рослин - це великого коштує. Тим більше зараз, коли значна частина медицини прийняла комерційний характер і коли лікар стоїть перед вибором - робити те що потрібно, або робити те що вигідно: не усі вибирають 1-й варіант і прикладів з життя ви самі багато знаєте

Здоров'я у нас одне на все життя, це вичерпаний "золотий ресурс" і його потрібно берегти.

Шкіра завжди відбиває внутрішній стан організму. Красива, бархатиста шкіра може бути тільки у здорової людини.
Проте навіть в здоровому організмі шкіра, особливо обличчя, шиї, тильній поверхні кистей з віком змінюється, старіє.

Цей процес можна відсунути на віддаленіший час, якщо застосовувати натуральну косметику і дотримувати певні правила догляду за шкірою, чергуючи працю і відпочинок, дотримуючись раціонального режиму харчування.

Саме тому на сайті є розділ, у якому зібрані рецепти косметики, яку можно приготувати самостійно. використовуючи лікарські рослини.

Ну і не забудьте також відвідати розділ Легенди та міфи про рослини, Він заслуговує вашої уваги, адже це так цікаво довідатись, чому рослина має саме таку назву, або яка казкова пригода з нею сталася.

Радо вислухаємо ваші побажання по поліпшенню роботи Сайта  "Лікарські рослини, косметика", ви можете надіслати їх за адресою kn578a@bigmir.net

Попереджаємо: перш ніж скористатися рецептом, порадьтеся з лікарем
Copyright Лікарські рослини, косметика © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz